Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Wyniki konkursu na projekt graficzny Karty Pabianiczanina

ludek z nagrodą

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na projekt graficzny Karty Pabianiczanina został rozstrzygnięty. Wyłonienie zwycięzcy, spośród tylu ciekawych projektów nie było łatwe.

Laureatami konkursu zostali:

Projekt graficzny Karty Pabianiczanina dla osób pełnoletnich - Kamil Kulicki - nagrodą jest aparat fotograficzny.

Projekt graficzny Karty Pabianiczanina dla dzieci - Marta Pelikan - nagrodą jest tablet.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Projekt graficzny Karty Pabianiczanina
dla osób pełnoletnich