Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Spotkanie informacyjne w ramach konkursu nr RPLD.09.01.02-IP.01-10-001/17

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli podmiotów specjalizujących się w aktywizowaniu osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu nr RPLD.09.01.02-IP.01-10-001/17 w ramach Poddziałania IX.1.2 ogłoszonego 29 marca br.

Dane dotyczące spotkania
miejsce: siedziba Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, ul. Wólczańska 49, sala konferencyjna w budynku A
termin: 28 kwietnia 2017 r., od godz. 10:00
rejestracja w godz. 9:30 - 10:00

Prosimy o rejestrację na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.rpo.wup.lodz.pl/spotkanie-aktywizacja-spoleczno-zawodowa-zit.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami o konkursie znajdujących się na stronie

Stowarzyszenia Łódzki Obszar Metropolitalny oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

Katarzyna Jurczuk
Specjalista w Zespole ds. projektów EFS