Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Nagrody Rady Miejskiej w Pabianicach dla Najzdolniejszych Uczniów, Mieszkańców Gminy Miejskiej Pabianice

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r. można składać wnioski o przyznanie nagrody Rady Miejskiej w Pabianicach dla najzdolniejszych uczniów, mieszkańców Gminy Miejskiej Pabianice

Uchwała nr XXV/307/16 Rady Miejskiej w Pabianicach z dnia 21.04.2016 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu przyznawania nagrody Rady Miejskiej w Pabianicach dla najzdolniejszych uczniów, mieszkańców Gminy Miejskiej Pabianice

Autor: Arkadiusz Bujacz