Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Zaproszenie dla podmiotów zainteresowanych aplikowaniem o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego

Stowarzyszenie Łódzki Obszar Metropolitalny zamieściło na swojej stronie internetowej zaproszenie dla podmiotów zainteresowanych aplikowaniem o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 dedykowanych ZIT, do zgłaszania się do Bazy potencjalnych Wnioskodawców EFS – ZIT Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego ( http://www.lom.lodz.pl/zaproszenie-baza-potencjalnych-wnioskodawcow-efs-zit-lodzkiego-obszaru-metropolitalnego/ )

Autor: Paweł Pietrzak