Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Uwaga, zmiana konta!

Opłaty za zajęcie pasa drogowego oraz umieszczenia w pasie drogowym urządzenia infrastruktury technicznej

Rockmaster

16 września odbędzie się w naszym mieście Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rockowych, który w tym roku połączony będzie z jubileuszem 30-lecia zespołu „Proletaryat”