Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Wzorowe zachowanie

Grzegorz Mackiewicz i komendant Cezary Petrus z Komendy Powiatowej Policji podziękowali za wzorową i godną naśladowania postawę

Absolutorium dla prezydenta

Rada Miejska w Pabianicach przyjęła sprawozdanie finansowe i udzieliła absolutorium prezydentowi Grzegorzowi Mackiewiczowi za wykonanie budżetu miasta w 2016 roku

Pabianickie zielone podwórka

Miasto Pabianice ogłasza otwarcie naboru wniosków do Programu „Pabianickie zielone podwórka”

Rusza III edycja budżetu obywatelskiego

Masz pomysł jak upiększyć nasze Miasto? Dzięki budżetowi obywatelskiemu Twój pomysł zamienimy w realne działania. Sprawdź jak to zrobić.

Aktywne wakacje w Pabianicach

Tańce dla dzieci, ZUMBA, samoobrona, trening obwodowy, Joga, zdrowy kręgosłup, Capoeira dla dzieci

Zaproszenie do udziału w konsultacjach

Zaproszenie do udziału w konsultacjach w ramach projektu Monitoring działań jednostek administracji samorządowej w województwie łódzkim pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościami