Seans w kinie TOMI w ramach Letniego Kina Profilaktycznego

Organizator Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej w Pabianicach

Kategoria Kulturalne

Data

W Pabianicach po raz pierwszy ruszyło Letnie Kino Profilaktyczne z inicjatywy pracowników Ośrodka Profilaktyki i Integracji Społecznej! W każdy wakacyjny wtorek pabianiczanie mają okazję zobaczyć niebanalne historie opowiadające o tym, co w życiu najtrudniejsze - o utraconej godności, walce z uzależnieniem i trudzie wychodzenia z nałogu. Początek projekcji o godzinie 21:00 w kinie TOMI. Seanse są organizowane na powietrzu. Wstęp wolny.

Harmonogram projekcji filmów:

• 28.06 - Shame