Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Kto ma zagrać na Dniach Pabianic?

Prezydent Grzegorz Mackiewicz zaprasza mieszkańców, żeby w głosowaniu wybrali muzyczną gwiazdę wieczoru, która wystąpi w czerwcu podczas 41. Dni Pabianic. W imieniu miasta imprezę organizuje Miejski Ośrodek Kultury.
- Taki plebiscyt robimy po raz pierwszy. Niech zdecydują mieszkańcy - mówi prezydent.
Głosować można do 16.10.2017 r. elektronicznie na stronie http://www.easypolls.net lub poprzez wrzucenie kartki z wybranym wykonawcą do urny w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach przy ul. Kościuszki 14.

plakat informacyjny

Autor: Aneta Klimek