Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 66 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Grudniowy plan zajęć w Centrum Seniora

Centrum Seniora zaprasza na grudniowe zajęcia.

Centrum Seniora z siedzibą przy ul. Konopnickiej 39 serdecznie zaprasza pabianickich seniorów na grudniowe zajęcia. W programie poza stałymi spotkaniami przewidziany jest m.in:

• wykład poświęcony sztuce starożytnej Grecji i Rzymu (4.12, godz. 16:00),
  • wieczór poetycki p. Dobrosławy Dumki (5.12, godz. 16:00),
  • spotkanie świąteczne i wspólne kolędowanie z Zespołem "INCANTO" (8.12, godz. 19:00).

Pełen harmonogram grudniowych zajęć

Autor: Iga Pietryszka