Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Kwietniowy plan zajęć w Centrum Seniora

Centrum Seniora z siedzibą przy ul. Konopnickiej 39 serdecznie zaprasza pabianickich seniorów na kwietniowe zajęcia. W programie poza stałymi spotkaniami przewidziany jest m.in.:

• wykład "Dlaczego warto wybrać się do Katalonii" (17 kwietnia br.),
  • wykład "Magiczna podróż Beatlesów” (18 kwietnia br.),
  • recital muzyczny "Muzyka płynąca z mojego serca” (20 kwietnia br.),
  • wykład "Każdy malarz powinien mieć oczy otwarte. O twórczości Pablo Picasso” (23 kwietnia br.),
  • rajd miejski "Dla zdrowia seniorów" (25 kwietnia br.).

Harmonogram zajęć na kwiecień

Autor: Iga Pietryszka