Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Kręćmy wszyscy kilometry dla Pabianic!

plakat informacyjny

1 maja 2018 r. ruszyła kolejna edycja, a nasze miasto jest już na 2 miejscu. Walczymy dalej!
Dołączajcie na: https://kreckilometry.pl/aplikacja
Chcesz być na bieżąco? Śledź Kręć Kilometry - Pabianice

Kręć kilometry po technologię!
Kręć Kilometry to najbardziej rowerowa kampania społeczna w Polsce, realizowana przez Fundację Allegro All For Planet od 2012 roku. W tym roku odbywa się już 7. jej edycja. Dołącz już dziś!

kreckilometry.pl