Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Nagroda Rady Miejskiej w Pabianicach dla najzdolniejszych uczniów, mieszkańców gminy Miejskiej Pabianice. Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2019r. w Biurze Rady Miejskiej w Pabianicach, Urząd Miejski ul. Zamkowa 16, III piętro, pok. 31, dodatkowe informacje tel. 042 225 46 51, 042 225 46 63

Uchwała nr XXV/307/16 Rady Miejskiej w Pabianicach

Regulamin przyznawania nagrody

Formularz zgłoszeniowy ucznia