Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Mieszkańcy siłą rozwoju lokalnego Pabianic

Szanowni Państwo!

W związku z pracami nad sporządzeniem przez Miasto Pabianice wniosku na działania rozwojowe w ramach Programu "ROZWÓJ LOKALNY", finansowanego w ramach III edycji Funduszy norweskich i EOG na lata 2014 - 2021, zapraszamy Państwa do udziału w krótkiej ankiecie poświęconej aktualnej sytuacji w mieście oraz pomysłom na kierunek jego rozwoju.

Państwa udział w planowaniu zmian w Pabianicach jest dla nas bardzo ważny. Jeżeli interesuje Panią/Pana strategia rozwoju miasta - prosimy o wzięcie udziału w ankiecie, która zajmie ok. 10 minut.

Ankieta