Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Spotkanie informacyjne pn. „Przedsiębiorco rozwiń swój biznes”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco rozwiń swój biznes”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się dnia 18 października br. w godz. 10:00 - 12:15 (rejestracja od godziny 9:45), w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16, na I piętrze.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3787-spotkania-informacyjne-pn-przedsiebiorco-rozwin-swoj-biznes pod przyciskiem „Weź udział”, do 3 dni przed spotkaniem.

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego.

Program spotkania

plakat informacyjny