Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 62 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Warsztat: Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku

Do udziału zapraszamy organizacje pozarządowe uprawnione do otrzymania 1% podatku. Obowiązują zapisy.

Wasza organizacja działa na rzecz Pabianic i jest uprawniona do otrzymania 1% podatku? Prowadzicie kampanie, ale Wasze działania nie przynoszą zadowalających efektów? Otrzymujecie 1%, ale chcecie dowiedzieć się, jak zachęcić do akcji jeszcze więcej osób?

Lokalny Ośrodek Partycypacji Społecznej wraz z Instytutem Spraw Obywatelskich INSPRO zaprasza na warsztat "Jak skutecznie pozyskiwać 1% podatku", który odbędzie się 18 lutego 2020 r. (wtorek) w godz. 16:00-19:30 w sali konferencyjnej Hotelu Włókniarz, ul. Jana Kilińskiego 34, Pabianice.

Ważne! Obowiązują zapisy pod adresem: lops@um.pabianice.pl do dnia 14 lutego 2020 r.

plakat informacyjny

Autor: Iga Gajzler