Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 62 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Komunikat Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zawieszamy od 12 marca do 25 marca wszystkie imprezy i stałe zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach.

Koncerty, wernisaże wystaw i wykłady Uniwersytetu III wieku odbędą się w późniejszym terminie, który podamy do publicznej wiadomości.

Bilety na imprezy zachowują ważność.

Równocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie bieżących komunikatów w mediach i na naszej stronie www.mokpabianice.eu oraz FB, ze względu na dynamikę sytuacji epidemiologicznej.

Informujemy również, że wszelkie pytania prosimy kierować do nas telefonicznie w godz. 10:00- 14:00 lub mailowo: sekretariat@mokpabianice.eu.