Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 62 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Nagroda Koalicyjnego Klubu Radnych Pabianice

plakat informacyjny

Nabór wniosków od 1 sierpnia do 15 września 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy ucznia  do  Stypendium Koalicyjnego Klubu Radnych Rady Miejskiej  w  Pabianicach dla uczniów, mieszkańców Gminy Miejskiej w Pabianicach (format .pdf, format .doc)

Fundator: Koalicyjny Klub Radnych Pabianice: Krzysztof Rąkowski, Krzysztof Hile, Andrzej Żeligowski, Aleksandra Stasiak, Bożenna Kozłowska, Grażyna Wójcik, Joanna Kupś, Piotr Duraj, Iwona Marczak, Gabriel Grzejszczak, Aleksander Wójtowicz, Marta Cicha, Dariusz Cymerman, Małgorzata Grabarz, Alicja Jóźwiak, Dorota Pędziwiatr, Monika Urbańska, oraz Prezydent: Grzegorz Mackiewicz i Zastępcy Prezydenta: Aleksandra Jarmakowska - Jasiczek, Marek Gryglewski.

Autor: Arkadiusz Bujacz