Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Casting do filmu "Pogrom 1905"

czarno-białe zdjęcie paryskiego placu z początku dwudziestego wieku, spacerujący ludzue między powozami, na środku tramwaj a w tle kamienice i wieża kościoła

Przed nami zdjęcia w Pabianicach (13, 14 i 15 września). Serdecznie gorąco zapraszamy mieszkańców Pabianic na plan serialu POGROM 1905. Odtwarzamy niezapomnianą atmosferę początku XX wieku. Przebieramy się w ówczesne kostiumy, będzie zabawa! Poniżej link do formularza zgłoszeniowego tam też szczegółowe informacje o pabianickich zdjęciach.

zgłoszenia można wysyłać również mailem na adres: casting.lodz@studioabm.com.pl

Istnieje możliwość również wzięcia udziału w castingu w dniu 8 września 2021 r., w godzinach 9.00-18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach, ul. Kościuszki 14.

Autor: Katarzyna Golińska