Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Zaproszenie do wypełnienia ankiety przez dorosłych mieszkańców Pabianic - Diagnoza Społeczna Miasta Pabianic

Miasto Pabianice od października do listopada 2021 r. realizuje we współpracy z Centrum Profilaktyki i Reedukacji „Atelier” badanie pn. „Diagnoza Społeczna Miasta Pabianic 2021”.

Głównym celem badania jest przeprowadzenie diagnozy społecznej miasta Pabianic dla potrzeb opracowania strategii rozwiązywania problemów społecznych, która pozwoli na wyznaczenie celów oraz sformułowania skutecznych i długofalowych działań strategicznych służących rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych w mieście.

W związku z realizacją badania uprzejmie prosimy dorosłych mieszkańców Pabianic o wypełnienie ankiety dostępnej pod adresem: https://pabianicemieszkancy.webankieta.pl/.

Badanie jest anonimowe, nie należy więc podpisywać się nazwiskiem. Odpowiedzi na zadane pytania są objęte całkowitą tajemnicą i będą wykorzystywane jedynie w postaci zbiorczych zestawień, stanowiąc jednocześnie niezwykle cenne i wiarygodne dla nas źródło informacji.

Dziękujemy za poświecenie czasu i zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Autor: Agnieszka Naumowicz