Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne o zasadach Programu „Czyste Powietrze”

Prezydent Miasta Pabianic zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych:

1. Dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze"
  2. Zintegrowanym Systemem Ograniczania Niskiej Emisji

na spotkanie informacyjne w dniu 26 października 2021 r. (wtorek) w godzinach od 15:30 do 16:30. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pabianicach, ul. Zamkowa 16 (pok. 4).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane osobistym uczestnictwem w spotkaniu proszone są o telefoniczne (tel. 42 22 54 625, bądź 509 309 848) lub mailowe (czystepowietrze@um.pabianice.pl) zgłoszenie obecności do poniedziałku 25 października br. do godziny 15:00.

Autor: Małgorzata Radziszewska