Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne o zasadach programu „Czyste Powietrze”

plakat informacyjny treść poniżej

Prezydent Miasta Pabianic zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne w dniu 27 września 2022 r. (wtorek) w godzinach od 15:30 do 16:30. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pabianicach, ul. Zamkowa 16 (pok. 4).

Autor: Grażyna Patykowska