Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Ankieta dot. Strategii Rozwoju miasta Pabianic

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta Pabianic na lata 2023-2030 zwracamy się z prośbą do Państwa, jako mieszkańców miasta, o podzielenie się swoimi uwagami, spostrzeżeniami oraz pomysłami na zmiany, jakie mogą w najbliższych latach wpłynąć na jakość życia w Pabianicach.

Dokument ten będzie określał cele i kierunki rozwoju w perspektywie 2030 roku, w odniesieniu do dynamicznie zmieniających się uwarunkowań. Strategia stanowić będzie podstawę do kreowania oraz wzmacniania rozwoju społecznego, gospodarczego i przestrzennego Pabianic, a także będzie ważnym instrumentem dla pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację działań prorozwojowych.

Państwa opinie oraz sugestie stanowić będą kluczowy element procesu planowania rozwoju. Ankiety w wersji papierowej będą dostępne od dnia 06.10.2022 r. na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Pabianicach przy ul. Zamkowej 16 a także w Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych przy ul. Narutowicza 33. Wypełnione ankiety należy złożyć do urn udostępnionych w ww. lokalizacjach do dnia 28.10.2022 r.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje około 10 minut. Jeśli nie wskazano inaczej, proszę zaznaczyć (X) tylko jedną odpowiedź.

Autor: Bogumiła Matusiak