Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 62 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Ferie w mieście

Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej oferty!

„Wakacje w mieście”

Prezydent Miasta Pabianic Grzegorz Mackiewicz zaprasza na „Wakacje w mieście”

Ferie w mieście

Kontakt ws. oferty: Referat Sportu i Programów Oświatowych, Łukasz Stencel, tel. 42 225 46 20