Wniosek o odroczenie terminu płatności, opłaty bez prowizji - Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

W trosce o zdrowie kontrahentów i pracowników ZWiK Sp. z o.o., podjęliśmy następujące czynności:

Przed siedzibą Spółki zamontowana została skrzynka, do której kontrahenci mogą dostarczać korespondencję w formie papierowej.

Wpłat można dokonywać przelewem lub przez sieć Moje rachunki. W okresie od 16 marca do 30 czerwca 2020 r. całą prowizję od wpłat przez Moje rachunki pokrywa ZWiK. Wystarczy, idąc po zakupy, zabrać ze sobą fakturę. Wykaz punktów „Moje rachunki” dostępny jest także na naszej stronie: www.zwik.pabianice.pl, na profilu na fb oraz na drzwiach wejścia głównego Spółki.

Numery telefonów, adresy poczty elektronicznej dostępne są na naszej stronie www.zwik.pabianice.pl.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, podmioty, które zostały zmuszone do ograniczenia bądź zawieszenia działalności, mogą skorzystać z odroczenia terminu płatności.

Wniosek o odroczenie terminu płatności