Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

IV Piknik „Rodzina, ach rodzina...”

Organizator Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej Placówka Wsparcia Dziennego „JUNIOR”

Kategoria Rekreacyjne

Prezydent Miasta Pabianic

zapraszają na IV Piknik

„Rodzina, ach rodzina...”

24 maja 2019 w godz. 14.00–19.00

Tereny zielone przy ul. Partyzanckiej 31 (wejście od ul. Chłodnej)

Atrakcje m.in.

Występy na scenie, warsztaty manualne, animacje, fotobudka, malowanie twarzy, dmuchańce, bezpłatny manicure, grill, wata cukrowa, zabawy dla całych rodzin, konkursy z nagrodami.

plakat informacyjny

Autor: Katarzyna Golińska