Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 63 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Koncert dyplomantów Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Pabianicach

Organizator Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Pabianicach, Muzeum Miasta Pabianic

Kategoria Kulturalne

Data

Muzeum Miasta Pabianic zaprasza na koncert dyplomantów Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Pabianicach.
Już w najbliższą środę (6 czerwca) o godzinie 18:00.

plakat informacyjny

Autor: Piotr Poreda