Zarządzenie nr 126/2021/P Prezydenta Miasta Pabianic z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie zmian w organizacji i systemie pracy Urzędu Miejskiego w Pabianicach, spowodowanych stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

X posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w roku 2016

We wtorek 22 listopada w Centrum Seniora odbyło się X w tym roku posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów.

Tym razem miało ono uroczysty charakter, gdyż na zaproszenie pabianickich członków Rady przyjechali przedstawiciele wieluńskiej Rady Seniora. W spotkaniu uczestniczył również Prezydent Miasta Grzegorz Mackiewicz, Zastępca Prezydenta - Aleksandra Jarmakowska – Jasiczek, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych UMP - Monika Szewczyk oraz Kierownik Centrum Seniora - Katarzyna Cegiełka.

Spotkanie poprowadziła przewodnicząca lokalnej Miejskiej Rady Seniorów - Grażyna Nowak, która przedstawiła zasady działania Rady, jej dotychczasowe dokonania oraz plany na przyszły rok. Opowiedziała również o dobrej współpracy w działaniu na rzecz Miasta oraz seniorów zarówno z władzami oraz instytucjami miejskimi.

Zaproszeni goście byli pod wrażeniem działalności zarówno rady, jak i Centrum Seniora, które jest jej siedzibą, a także wyrazili chęć dalszej współpracy i wymiany doświadczeń.

Dyskusja uczestników posiedzenia na temat funckjonowania Rad Seniorów

Powitanie uczestników przez Przewodniczącą Pabianickiej Rady