Słupy ogłoszeniowe i tablice informacyjne

Informujemy, że z dniem 01 stycznia 2023 r. administratorem 14 słupów i 24 tablic informacyjno-ogłoszeniowych zlokalizowanych na terenie miasta Pabianic jest firma:

KaWu SERWIS Błażej Kiereś
os. Okrzei 25/4, 97-400 Bełchatów
Oddział Pabianice:
ul. Warszawska 129, 95-200 Pabianice
tel. 516 504 119 e-mail: biuro@kawuserwis.pl
kawuserwis.pl

Szczegółowe informacje nt. zasad zamieszczania plakatów, informacji, ogłoszeń znajdują się  w Regulaminie zamieszczonym na stronie Administratora Usługi plakatowania (kawuserwis.pl)

Autor: Magdalena Sak