III posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2017 roku

Za nami III posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów, które odbyło się 21 marca 2017 r. w siedzibie Centrum Seniora w Pabianicach przy ul. Konopnickiej 39.

Porządek posiedzenia w głównej mierze zakładał ustalenie szczegółów dotyczących II Otwartego Plenarnego Spotkania Seniorów, które odbędzie się 27 kwietnia br. o godz. 15:00 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Zbigniewa Herberta w Pabianicach. Seniorzy przygotowali listę gości i ostateczne zapotrzebowanie techniczne oraz doprecyzowali program spotkania, na który składać się będą m.in.: podsumowania działań MRS oraz Centrum Seniora w 2016 roku, występy chórów senioralnych, przemówienia gości. W miarę możliwości podczas spotkania odbędzie się również krótka prelekcja przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach dot. zagrożeń czyhających na osoby starsze.

Ponadto ustalony został harmonogram posiedzeń i dyżurów do końca września włącznie:

Posiedzenia MRS (godz: 10:30, Centrum Seniora):

• 4 kwietnia,
  • 30 maja,
  • 20 czerwca,
  • 5 września.

Dyżury MRS (godz: 15:00-16:00, Centrum Seniora):

• 11, 25 kwietnia,
  • 9, 23 maja,