I posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów

W dniu 11 czerwca 2015 roku, w sali Urzędu Miejskiego w Pabianicach odbyło się pierwsze posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów. Wszystkich przybyłych gości przywitał Zastępca Prezydenta Miasta Pabianic Pan Maciej Łuczak oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych Pani Monika Szewczyk. W dalszej części spotkania przedstawiono harmonogram posiedzenia. Głównym punktem obrad były wybory prezydium Rady. W wyniku tajnego głosowania Przewodniczącą została Pani Grażyna Nowak, wiceprzewodniczącym Pan Stanisław Sobczyk.

Grażyna Nowak, Stanisław Sobczyk

Obiecujący jest również fakt, że już na I posiedzeniu Rady pojawiły się inicjatywy i pomysły na sposób jej działania. Dzięki temu aktywni seniorzy zyskali przestrzeń do dyskusji i, co najważniejsze, możliwość rzeczywistych działań, które wspierać będzie samorząd. Kolejny termin spotkania Rady wstępnie ustalono na wrzesień 2015 r.

wybory prezydium Rady

Autor: Tomasz Niezgoda