V posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2017 roku

Miejska Rada Seniorów spotkała się na przedostatnim posiedzeniu przed wakacjami w dniu 30 maja br. Podczas spotkania podsumowano II Otwarte Plenarne Spotkanie Seniorów, przeanalizowano wnioski mieszkańców przedstawiane na dyżurach Rady oraz omówiono najbliższe działania i spotkania Urzędu Miejskiego w Pabianicach.

Członkowie Rady w ostatnim czasie brali udział w spotkaniach dotyczących rewitalizacji Pabianic. Pani Teresa Bobowicz-Siomoł została członkiem Społecznego Komitetu, który będzie uczestniczył w opracowywaniu programu rewitalizacji naszego miasta.

Podczas spotkania pracownicy Urzędu przedstawili główne założenia tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, poinformowali, że tegoroczny Dzień Zdrowia odbędzie się 17 września br. (a nie jak dotychczas w czerwcu) oraz zaprosili członków Rady na I Spotkanie Integracyjne Pabianickich Organizacji Pozarządowych.

Planowaną wizytę studyjną do Poznania jednogłośnie przełożono na 2018 rok.

Kolejne posiedzenie MRS odbędzie się 20 czerwca br. w Centrum Seniora o godz. 10:30.