IX posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2017 roku

7 listopada 2017 r. odbyło się IX posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów, w którym uczestniczyło 9 członków Rady.

Zebrani szczegółowo omówili przebieg miejskich obchodów Święta Niepodległości wg informacji przekazanych przez Urząd Miejski w Pabianicach.

Pani Teresa Bobowicz-Siomoł przedstawiła pozostałym członkom zaproszenie na łódzkie wojewódzkie obchody Ogólnopolskiego Dnia Seniora, które otrzymała. Członkowie jednogłośnie uznali, że p. Teresa będzie reprezentowała Radę podczas ww. spotkania.

Pani Iga Pietryszka przedstawiła Radzie wyniki III edycji pabianickiego budżetu obywatelskiego oraz zaprosiła do wzięcia udziału w ewaluacji poprzez wypełnienie ankiety badającej odczucia mieszkańców odnośnie minionej edycji.

Pani Grażyna Nowak - Przewodnicząca Rady, poprosiła zebranych o pisemne przygotowanie propozycji działań do przyszłorocznego planu pracy MRS oraz zaproponowała, aby grudniowe posiedzenie miało uroczysty, świąteczny charakter i było okazją do spotkania z Panem Prezydentem, Panią Prezydent oraz Panią Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych UMP. Propozycja spotkała się z akceptacją pozostałych członków Rady.

Świąteczne posiedzenie odbędzie się w dniu 5 grudnia br. o godz. 10:30 w Centrum Seniora.