III posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2018 roku

Podczas posiedzenia, które odbyło się w dniu 13 marca 2018 r. Miejska Rada Seniorów skupiła się na omówieniu III Plenarnego Spotkania Seniorów oraz planowanej wizycie studyjnej do Łowicza.

Ogólne oceny dotyczące spotkania były pozytywne, program uznano za dostatecznie urozmaicony, a frekwencję za najlepszą spośród wszystkich przeprowadzonych edycji. Zauważone niedociągnięcia przeanalizowano i wyciągnięto wnioski na przyszłość.

Przewodnicząca Klubu Seniora „Radość” z Łowicza nawiązała kontakt z pabianicką Miejską Radą Seniorów celem wymiany doświadczeń dot. założenia i funkcjonowania gminnej rady seniorów. Trwają uzgodnienia odnośnie formy, miejsca i daty spotkania.

Ponadto Miejska Rada Seniorów otrzymała zaproszenie na Spotkanie Wielkanocne pabianickich organizacji pozarządowych, które odbędzie się 21.03.2018 r. Delegacja członków MRS zadeklarowała swój udział w powyższym wydarzeniu.