VII posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2018 roku

Siódme posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów, odbyło się w dniu 4 września 2018 r. Posiedzenie rozpoczęto od symbolicznego pożegnania Wiceprzewodniczącego – p. Stanisława Sobczyka, którego pogrzeb odbył się w dniu 27 sierpnia.

W dalszej części spotkania obecni na spotkaniu jednogłośnie wybrali nowego Zastępcę, którą została p. Jadwiga Wódka. Następnie członkowie Rady obecni pabianickiej Senioriadzie omówili  powyższe wydarzenie oraz wysnuli wnioski, którymi przy najbliższej okazji podzielą się z organizatorami. Dodatkowo ustalono szczegóły dotyczące wyjazdu Rady na Wojewódzkie Dni Seniora 2018, które odbędą się 15 września w Sieradzu.

Kolejnym z punktów posiedzenia było omówienie programu spotkania poświęconego tematyce niepodległościowej w Centrum Seniora, w którego organizację aktywnie włączyli się przedstawiciele Rady. Uroczyste wydarzenie odbędzie się 9 listopada o godz. 15:00.

Ponadto ustalono harmonogram dyżurów Miejskiej Rady Seniorów do końca stycznia 2019 roku. Członkowie Rady będą czekać na mieszkańców-seniorów, którzy chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania Miasta w Centrum Seniora w godz. 15:00-16:00 w następujących terminach: 18 września, 16 października, 20 listopada, 15 stycznia.