Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów

Prezydent Miasta Pabianic zaprasza aktywnych mieszkańców, którzy ukończyli 60 rok życia do udziału w naborze kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów II kadencji.

Zgłoszenia kandydata może dokonać grupa co najmniej 15 mieszkańców lub podmiot działający na rzecz osób starszych, np. organizacja pozarządowa.

Druk formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia kandydata dostępne są w Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych Urzędu Miejskiego w Pabianicach, ul. Gabriela Narutowicza 33, pok. nr 14 lub na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Wypełniony formularz wraz z oświadczeniem kandydata należy złożyć w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Pabianicach, ul. Gabriela Narutowicza 33, pok. nr 14 w terminie do 17 kwietnia 2019 r.

Członków Rady obowiązuje Statut Miejskiej Rady Seniorów przyjęty uchwałą nr LXV/834/14 Rady Miejskiej w Pabianicach z dnia 12 listopada 2014 r. w sprawie utworzenia Miejskiej Rady Seniorów zmienioną uchwałą nr V/60/19 Rady Miejskiej w Pabianicach z dnia 20 marca 2019 r.