V posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2019 roku

5 maja 2019 r. odbyło się ostatnie posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów I kadencji. Omówiono przebieg oraz wyniki wyborów na kolejną kadencję. Ponadto podsumowano pracę Rady oraz dotychczasową współpracę z władzami miasta.

Wybory do MRS II kadencji odbyły się 26 kwietnia br. Do ponownego wyboru wystartowały 4 osoby: Grażyna Nowak, Małgorzata Michalak, Teresa Bobowicz-Siomoł i Ewa Wadowska-Filarska oraz 4 osoby, które startowały po raz pierwszy. Do pracy w kolejnej kadencji seniorzy wybrali dotychczasowe członkinie MRS oraz Elżbietę Borkiewicz, Grażynę Rotek oraz Barbarę Szymańską. Pozostałe osoby wskaże Prezydent oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Pabianicach.

Przedstawiciele Urzędu podziękowali za miłą, harmonijną współpracę z Radą. Przewodnicząca podziękowała władzom Miasta za zrozumienie i pomoc w rozwiązywaniu problemów i potrzeb ludzi starszych.

Posiedzenie zakończyło się rozmowami i wspomnieniami o różnych wydarzeniach, które miały miejsce podczas trwania minionej kadencji.

Autor: Iga Gajzler