V posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów II kadencji

Ostatnie posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w 2019 roku odbyło się w Centrum Seniora w dniu 17 grudnia. Spotkanie miało charakter podsumowujący i upłynęło w świątecznej atmosferze.

Wytypowano reprezentację Rady na spotkanie poświęcone działalności rad seniorów, które odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury 27 stycznia 2020 r. w godzinach 9:30-14:00. Do udziału w spotkaniu zgłosiły się: p. Nowak, p. Bobowicz-Siomoł, p. Rotek oraz p. Skrobacz.

Przybyli goście w osobach: p. Aleksandry Jarmakowskiej-Jasiczek – I Zastępcy Prezydenta Miasta Pabianic, p. Moniki Szewczyk – Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych, p. Katarzyny Cegiełki – Kierownika Centrum Seniora oraz p. Igi Gajzler – pracownika Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych podziękowali za dotychczasową owocną współpracę oraz złożyli zebranym najserdeczniejsze życzenia.

Autor: Iga Gajzler