Konferencja pt. „Rady Seniorów jako element wzmocnienia dialogu z lokalnym samorządem”

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na bezpłatną konferencję pt. „Rady Seniorów jako element wzmocnienia dialogu z lokalnym samorządem”, która odbędzie się 27 stycznia w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź).

Celem przedsięwzięcia jest  propagowanie wśród władz lokalnych idei powoływania rad seniorów.

Adresatem wydarzenia są przedstawiciele jst województwa łódzkiego, członkowie rad seniorów, słuchacze UTW, klubów seniora, przedstawiciele organizacji pozarządowych.

• Udział w konferencji jest bezpłatny.
  • Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy.
  • W przypadku nieotrzymania powyższej informacji, prosimy wypełnić formularz ponownie.
  • Liczba miejsc jest ograniczona.
  • NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym najpóźniej 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem szkolenia poinformuje na stronie internetowej www.nist.gov.pl

Przedstawicieli rad seniorów oraz organizacji pozarządowych prosimy o zapisywanie się drogą telefoniczną lub mailową:
tel. +48 510 872 814
michal.wojdala@nist.gov.pl