Zgłaszanie interwencji dotyczących przypadków naruszania przepisów z zakresu ochrony środowiska

Numer alarmowy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi, na który można zgłaszać całodobowo istotne naruszenie przepisów ochrony środowiska, w tym w zakresie gospodarki odpadami  721 111 213.

Interwencje można zgłaszać również na adres e-mail: awarie@wios.lodz lub telefonicznie w godzinach pracy urzędu (7:30–15:30) pod numerem: +48 42 633 33 43.

W dni robocze w godzinach 20:30–7:30 oraz weekendy i święta powyższe numery alarmowe będą w dyspozycji Dyżurnego Operacyjnego Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Do Departamentu Zwalczania Przestępczości Środowiskowej GIOŚ za pośrednictwem formularza „Zgłoś interwencję

Autor: Angelika Gortat