Wykaz lokalizacji pojemników na mały zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz punktów przyjmowania przeterminowanych i zbędnych leków oraz zużytych baterii

Przeterminowane i zbędne leki można oddać w wyznaczonych aptekach - wykaz aptek, w których można oddać przeterminowane oraz zbędne leki (PDF, 48 KB)

Zużyte baterie można oddać w placówkach użyteczności publicznej, w sklepach - wykaz punktów, w których można oddać zużyte baterie (PDF, 48 KB)

Mały zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz baterie i tonery można wrzucić do specjalnych pojemników - wykaz lokalizacji, w których można oddać sprzęt elektryczny i elektroniczny (PDF, 264 KB)

Autor: Klaudia Wawrzyniak