Pabianice znajdują się w aglomeracji łódzkiej. Stanowią zarazem centrum 120-tysięcznego powiatu. Funkcjonują tutaj najważniejsze dla społeczności instytucje i urzędy. Miasto liczy 60 tys. mieszkańców i obejmuje obszar 33 km2.

Wyłożenia do publicznego wglądu planów tworzonych

"20 Stycznia"

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w rejonie ul. 20 Stycznia

Projekt planu do wglądu
dostępny będzie od 3 listopada 2021 r. do 3 grudnia 2021 r.
Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 9 listopada 2021 r. o godz. 15.30 w Urzędzie Miejskim w Pabianicach, ul. Zamkowa 16, sala nr 4.
Uwagi do projektu planu należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 grudnia 2021 r.

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie osobistego wglądu do planu w siedzibie Urzędu, udziału w dyskusji publicznej oraz składania uwag znajdują się w poniższym ogłoszeniu.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

PROJEKT UCHWAŁY