60 Dni Miasta „Plauener Spitzzenfest" - Plauen, Niemcy

W dniach 21 - 23 czerwca 2019 r. w niemieckim Plauen odbędą się 60 już Dni Miasta - „Plauener Spitzzenfest". W poprzednich edycjach w tej uroczystości uczestniczyli przedsiębiorcy z naszego regionu.

Plauen to miasto powiatowe położone we wschodniej części Niemiec, liczące ok. 64 tys. mieszkańców. Słynne na całym świecie z produkcji od ponad 120 lat koronki. Od 25 kwietnia 2005 r. jest miastem partnerskim Pabianic.

W związku z powyższym burmistrz miasta Plauen pan Ralf Oberdorfer zaprasza również i w obecnym roku do uczestnictwa w Targach wszystkich chętnych pabianickich przedsiębiorców, aby mogli promować oraz zaprezentować swoje produkty. Organizator zapewnia bezpłatne stoiska wystawiennicze.

Zapisy do 31 marca 2019 r.

Stadt Plauen

Telefonnummer
+49 3741291-0
Faxnummer