XVI edycja Konkursu "Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego"

W związku z kolejną, XVI edycją Konkursu "Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego", zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Konkursu w następujących kategoriach:

1. "Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność średniego biznesu",

2. "Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność dużego biznesu",

3. "Mikro i Małe Przedsiębiostwo",

4. "Gospodarstwo Rolne",

5. "Innowacyjność".

Konkurs organizowany jest od 2004 roku. Nagroda ma charakter honorowy, a konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie Konkursu, dostępnym na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi www.lodzkie.eu w banerze Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego na rok 2019.

Wybrany i wypełniony wniosek należy przesłać do dnia 15 lipca 2019 roku w formie elektronicznej na poniższy adres: ngwl@lodz.uw.gov.pl

Autor: Bogumiła Matusiak