Tarcza 6.0 oraz wsparcie antycovidowe - spotkania online

PRZYDATNE SPOTKANIA ONLINE JUŻ JUTRO!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nadchodzące w dniu jutrzejszym wydarzenia, dotyczące wsparcia antycovidowego oraz wprowadzonej Tarczy 6.0:

1. Spotkanie informacyjne dt. Wsparcia antycovidowego

Krajowa Izba Gospodarcza

Termin: 18 grudnia (piątek), godz. 10:00 – 11:00

Projekt jest realizowany w ramach Działania 2.21 POWER wsparcie szkoleniowo-doradcze w zakresie zwalczania skutków pandemii COVID-19.
    Realizacja usług rozwojowych wspierających zdobycie, uzupełnienie lub aktualizację kompetencji, kwalifikacji lub części kwalifikacji.

Więcej informacji o projekcie oraz link do spotkania na stronie Akademia Menadżera.
    Pobierz plakat informacyjny

2. Tarcza antykryzysowa 6.0. Przegląd najistotniejszych narzędzi wsparcia dla przedsiębiorców
    POD PATRONATEM ŁIPH

plakat informacyjny

Termin: 18 grudnia (piątek), godz. 15:00

Darmowy webinar poświęcony Tarczy antykryzysowej 6.0 przeprowadzą eksperci z Kancelarii Lubasz i Wspólnicy.

O czym będzie mowa?:
    • nowe dofinansowania branżowe (dofinansowanie wynagrodzeń),
    • mikropożyczka,
    • świadczenie postojowe,
    • zwolnienie ze składek ZUS.

Więcej o webinarze oraz zapisy - https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/tarcza-antykryzysowa-6-0/

Autor: Biuro Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
+48 797 991 360