Tarcza 7.0 - od 1 lutego 2021 dodatkowe wsparcie dla wybranych branż

Od 1 lutego 2021 roku przedsiębiorcy z branż najbardziej dotkniętych epidemią COVID-19 mogą korzystać z kolejnych form wsparcia w Tarczy 7.0. Chodzi o świadczenia postojowe, dofinansowanie wynagrodzeń, dotacje na pokrycie bieżących kosztów działalności czy zwolnienie z opłacania składek ZUS za grudzień lub styczeń. Przeczytaj, jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać tę pomoc.

• Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników

• Ponowne świadczenie postojowe

• Dotacja na koszty bieżącej działalności gospodarczej

• Zwolnienie z opłacania składek ZUS