21 czerwca Dzień Przedsiębiorcy

21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy. Właściciele małych i średnich firm stanowią 8% mieszkańców Polski, ale tworzą ponad 45% wszystkich miejsc pracy! Kupując produkty i usługi u lokalnych przedsiębiorców wspierasz lokalną społeczność i zwiększasz budżet swojego miasta.

Na plakacie znajduje się koło na czerwono - czarnym tle wokół którego rozmieszczone są budynki symbolizujące daną gałąź działalności gospodarczej, np. sklep apteka z informacją jaki procent pabianickich pracodawców to małe i średnie przedsiębiorstwa. Na dole plakatu logotypy jednostek współpracujących przy Kampanii Informacyjnej.

• Czy wiesz, że 9% mieszkańców Pabianic to przedsiębiorcy?
    Dziękujemy Wam za to, że wspieracie lokalne inicjatywy i budując więzi społeczne, jednocześnie inwestujecie w swoje miasto.

• Czy wiesz, że aż 31% podatku PIT w naszym mieście odprowadzają przedsiębiorcy?
    Korzystaj z lokalnych usług i towarów, bo dzięki temu inwestujesz w swoje miasto.

• Czy zdajesz sobie sprawę, że aż 96% pracodawców w Pabianicach to małe i średnie przedsiębiorstwa?
    Dzięki korzystaniu z ich usług i towarów wpływasz na niskie bezrobocie i zwiększasz poziom życia wszystkich mieszkańców Pabianic.

• Aż 48% wszystkich miejsc pracy w Pabianicach stworzyły małe i średnie firmy.
    To wspaniały dowód na to, jak ważna dla lokalnej społeczności jest przedsiębiorczość. Korzystaj z ich usług i kupuj ich produkty - niech Twoje pieniądze zostaną na miejscu!

Działaj lojalnie: kupuj lokalnie!

Autor: Lidia Mielczarek