Współtworzenie Sklepu Socjalnego na terenie województwa Łódzkiego

"Fundacja Dzielnia" zaprasza do udziału we współtworzeniu Sklepu Socjalnego na terenie Miasta Zduńska Wola. Jest to miejsce, które z jednej strony wspiera osoby najuboższe, a z drugiej strony pomaga przedsiębiorcom w przeciwdziałaniu marnowaniu żywności.

W związku z powyższym zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do przekazywania Fundacji produków, którym zbliża się termin ważności lub mają wady wyglądu, np. uszkodzone opakowania, a które nadal są w pełni wartościowe. Fundacja z wielką radością przyjmie produkty nieodpłatnie lub odkupi je od przedsiębiorców za minimalną kwotę.

Zakupy w Sklepie socjalnym będą mogły zrobić jedynie osoby, o niskich ściśle określonych przepisami dochodach, osoby które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej w wyniku różnych zdarzeń losowych, jak np. utrata pracy, za okazaniem socjalnego skierowania wystawionego przez służby socjalne. Ceny produktów w Sklepie Socjalnym są bez porównania niższe od ich wartości wynkowej.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i współdziałania!

Fundacja Dzielnia jest do Państwa dyspozycji pod nr tel. 502-389-226

Autor: Lidia Mielczarek