Ponownie zachęcamy do udziału w projekcie pn. GRANT NA START MŁODZI W BIZNESIE

Ważne!!! zmianie uległ termin naboru: 10 stycznia 2022 r. Projekt adresowany jest do osób, które spełniają łącznie następujące warunki:

1. Chcą otworzyć działalność gospodarczą
  2. Są w wieku 18 – 29 lat
  3. Zamieszkują w rozumieniu przepisów KC obszar powiatów: zgierski, pabianicki, łódzki – wschodni, brzeziński
  4. Pozostają bez pracy: osoby bezrobotne zarejestrowane lub nie zarejestrowane w PUP lub bierne zawodowo (uczniowie, studenci)
  5. Utraciły zatrudnienie (umowa zlecenia, o pracę) po 1 marca 2020 roku z powodu COVID – 19.

Oferowane wsparcie: Jednorazowa dotacja na rozpoczęcie firmy: 23 050,00 zł

Wsparcie pomostowe na 6 miesięcy w miesięcznej transzy: 2800,00 zł

Szkolenia, stypendium szkoleniowe.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie projektu.

Autor: Bogumiła Matusiak