Spotkania konsultacyjne Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, podczas którego specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawią obowiązujące przepisy PSI (Polska Strefa Inwestycji).

Plakat informacyjny - odnośnik do pliku w formacie PDF 530 KB

Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się z jakiego tytułu i w jakiej wysokości przysługuje zwolnienie, jakie inwestycje mogą być nimi objęte i jakie warunki należy spełnić by wsparcie uzyskać. Celem spotkania jest przedstawienie szerokiej oferty Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla MŚP i dużych przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia na realizację nowych inwestycji.

Dodatkowe informacje: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT dla osób prawnych/PIT dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą w związku z nową.

Rodzaje wspieranej działalności:

• działalność produkcyjna,
  • nowoczesne usługi dla biznesu (IT/BPO/SSC).

Uwaga - nie należy rozpoczynać inwestycji przed złożeniem wniosku o wsparcie do ŁSSE

Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2023, w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Pabianicach przy ul. Zamkowej 16 o godz. 10.00

Autor: Bogumiła Matusiak