Reaktywacja Oddziału Pabianickiego Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

W dniu 17.03.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Pabianicach przy ul. Zamkowej 16 odbyło się otwarte spotkanie inauguracyjne, reaktywujące Oddział Pabianicki Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, który ma wychodzić naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. Priorytetem oddziału jest wspieranie inicjatyw gospodarczych jego członków oraz integrowanie środowiska przedsiębiorców.

Poparcie dla utworzenia POŁIPH wyraził również Prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz, który wziął udział w spotkaniu.

Prezesem OPŁIPH wybrano jednogłośnie Andrzeja Styczyńskiego - Prezesa Pabianickiej Fabryki Narzędzi „Pafana”. Ponadto w skład Zarządu weszły: Lidia Hanke reprezentująca firmę „Certools” sp.j. Cefam sp. z o.o. sp.k., mkHan sp. z o.o. sp.k., Agnieszka Manios - Hero Group Sp. z o. o. oraz Beata Ostrowska - Wiceprezes Łódzkiej Izby Przemysłowo Handlowej.

Podczas spotkania omówiono zakres działalności Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz plan działania OPŁIPH w 2023 r. Zebrani przedsiębiorcy wzięli udział w szkoleniu „Social media w biznesie”.

Punkt Obsługi Przedsiębiorców życzy POŁIPH wielu cennych inicjatyw i sukcesów w biznesie.

Autor: Bogumiła Matusiak